Konferencje, staże, konkursy

W tym dziale można umieszczać informacje i opinie o różnych imprezach naukowych oraz o stażach i konkursach.

  • Konferencje — tu piszemy konferencjach z informatyki teoretycznej, szczególnie tych w zasięgu studentów
  • Szkoły i warsztaty — tu informujemy o warsztatach naukowych.
  • Staże badawcze — tu piszemy o stażach badawczych dla studentów/doktorantów; niekoniecznie muszą być to staże w instytucjach naukowych, można tu też pisać o stażach w działach R&D w firmach informatycznych
  • Konkursy i nagrody — tu można umieszczać informacje o konkursach i nagrodach dla studentów zainteresowanych nauką. Nie piszemy tu raczej o konkursach programistycznych — zapewne są lepsze bazy informacji na ten temat (a jeśli nie — można założyć oddzielny dział "Konkursy programistyczne")

UWAGA: Nasz Wydział dość często jest w stanie dać Ci środki na wyjazd na konferencję, która Cię ciekawi, nawet jeśli nie będziesz mieć na niej referatu. Więcej w poradniku "Jak zdobyć dofinansowanie wyjazdu na konferencję".

W tym momencie w ramach projektu z IO powstaje serwis do dodawania/wyszukiwania imprez naukowych z możliwością dodawania własnych opinii i komentarzy — gdy zostanie ukończony, przejmie część funkcjonalności tej strony. Celem tej strony jest informowanie o imprezach szczególnie ciekawych/dostępnych dla polskich studentów-teoretyków, jeśli więc kogoś ciekawiłaby bardziej wyczerpująca lista wszystkich imprez z informatyki teoretycznej, zachęcamy do przejrzenia następujących stron:

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License